Главная » Статьи » Український дім » Ландшафтний дизайн

Ландшафтний дизайн: георешітка для захисту схилів

Не всім пощастило з рівними ділянками, і часом доводиться укріплювати схили від розмиття дощовою водою та зсувів. Саме про це ми скажемо сьогодні кілька слів.

георешітка захист схил

Ерозія – поширена та небезпечна проблема багатьох територій. Вивітрювання та вимивання ґрунту роблять землю бідною та непридатною для вирощування рослин, яри відбирають територію у фермерів та ускладнюють їхню роботу, зсуви можуть стати причиною багатьох жертв, а береги річок та морів, а також залізничні насипи вимагають постійного відновлення.

Щоб уникнути вищезгаданих проблем – не обов'язково висаджувати дерева або чагарник для зміцнення схилів. Сучасна промисловість налагодила виробництво георешітки. Деякі фахівці познайомилися з цим матеріалом зовсім недавно, і сьогодні скажуть про нього пару приємних слів. Роблять георешітки з полімерних стрічок, спаяних у шаховому порядку. Ширина стрічок може змінюватись, залежно від Ваших потреб та розмірів схилу, що зміцнюється, а також матеріалу засипки.

георешітка захист схил

Якщо на вашій ділянці є крутий схил, а висаджувати на ньому дерева та чагарники Ви не плануєте, віддавши перевагу газону. То слід подбати про зміцнення за допомогою георешітки. До речі, вона дозволяє волозі довше затримуватись у ґрунті, що сприятливо позначиться на висадженій траві. Окрім того, саме за рахунок трави можна досягти максимальної міцності згаданої конструкції.

Категория: Ландшафтний дизайн | Добавил: admin (13-08-2022)
Просмотров: 25 | Теги: дизайн, георешітка, захист, ландшафтний, схил | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar